19.7.2021 14800 shlédnutí 4 minuty čtení Přejít do e-shopu

Změřte si dioptrie z pohodlí domova s bezplatnou aplikací od eyerimu Lens Scan!

Při objednávce brýlí online vzniká často otázka: „Objednávám si správné dioptrie, nebo ne?“ Ať už nosíte brýle od malička nebo jste si teprve nedávno koupili své první, odhodlat se k nákupu dioptrických brýlí online, když si nejste 100% jistí jejich hodnotami, se může zdát jako výstřel do prázdna.   

Nebylo by skvělé, kdyby existoval způsob, jak získat všechny údaje z předpisu z pohodlí vašeho domova? Dobrá zpráva je, že se to dá – s nejnovější aplikací Lens Scan! Nejlepší na tom je, že se nejen úžasně lehce používá, ale je i zcela zdarma! 

Změřte si dioptrie z pohodlí domova s bezplatnou aplikací od eyerimu Lens Scan!

Můžete si hodnoty dioptrií změřit i bez optika?  

Někdy se stane, že měření zraku v optice je pro vás jednoduše nereálné. Ať už kvůli pandemickému režimu nebo vzdálenosti, případně kvůli omezené pohyblivosti. Možnosti měření jsou v těchto případech bídné, ba dokonce žádné. Díky nejnovější technologické novince od eyerimu vám však aplikace Lens Scan umožňuje měřit všechny dioptrické (Rx) hodnoty přímo z vašich současných brýlí, a to s mimořádně vysokou přesností!   

Jak Lens Scan načte váš předpis pouze za pár minut  

Lens Scan si stačí stáhnout do svého telefonu a synchronizovat s počítačem. Následně aplikace ukáže, jak pomocí chytrého telefonu naskenovat své současné dioptrické brýle a obličej. Po dokončení tohoto postupu přijde obratem e-mail s kompletními hodnotami. Proces netrvá déle než 10–15 minut od začátku do konce a podle pokynů v aplikaci se dá lehce postupovat. To je všechno! Jednoduché, že?  

Celý proces je nejen jednoduchý, přesný a bezplatný, ale i certifikovaný. Aplikace Lens Scan byla totiž klinicky testována a splňuje průmyslové standardy, které zaručují skutečně přesné výsledky.

Co budete potřebovat?  

Nejprve si budete muset do svého smartphonu s Androidem nebo iOS stáhnout aplikaci Lens Scan. Až to provedete, budete potřebovat následující:   

Změřte si dioptrie z pohodlí domova s bezplatnou aplikací od eyerimu Lens Scan!

Změřte si své dioptrické hodnoty jen ve 3 jednoduchých krocích   

Krok 1: Naskenujte své současné brýle   

Po synchronizaci aplikace Lens Scan s počítačem postupujte podle pokynů v aplikaci. Zobrazí se výzva, abyste pomocí svého chytrého telefonu naskenovali své současné dioptrické brýle (kvůli dioptrickým hodnotám) a svůj obličej (kvůli změření PD – vzdálenosti zornic).  

Poznámka: Aplikace Lens Scan v současné době umí měřit pouze monofokální čočky od -6,00 do +3,00 s cylindry do -2,50. Pokud máte progresivní čočky nebo vyšší dioptrie, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme.  

Krok 2: Zjistěte své výsledky  

Po provedení všech měření uvedených v kroku 1 dostanete e-mail s vašimi výsledky. Měření získané z vašich brýlí pomocí aplikace Lens Scan vám bude odesláno ve standardním formátu předpisu.    

Změřte si dioptrie z pohodlí domova s bezplatnou aplikací od eyerimu Lens Scan!

Poznámka: Přesvědčte se, že čočky, které skenujete, jsou shodné s vaším nejaktuálnějším předpisem, protože Lens Scan dokáže přečíst jen aktuální hodnoty vašich brýlí. Neposkytuje nový předpis. Pokud nejste spokojeni se svým současným předpisem nebo máte pocit, že se váš zrak změnil a potřebujete nový předpis, doporučujeme vám objednat se na vyšetření k vašemu očnímu lékaři.  

 Krok 3: Najděte svoje dokonalé brýle!   

 Nyní si můžete bez obav vybrat ze široké nabídky stylových obrub a kvalitních čoček na eyerim.cz. 

Změřte si dioptrie z pohodlí domova s bezplatnou aplikací od eyerimu Lens Scan!

Tak na co čekáte? Je čas na skenování!  

Nákup nových brýlí online nemusí být věda. Nejenže se teď pomocí aplikace Lens Scan dají získat dioptrické údaje snadněji než kdykoliv předtím, ale i samotný výběr kvalitních stylových rámů je díky možnosti vyzkoušet si je přes virtuální zrcadlo Magic Mirror doslova hračka. Nákup brýlí nikdy nebyl tak jednoduchý, přesný a hlavně cenově dostupný. Tak proč toho nevyužít? 

Adam

Jsem vedoucí logistiky ve společnosti eyerim. Mou vášní je fotografování a technologie – fotoaparát mám vždy připraven. Brýle nosím od raného dětství a jsem hrdý na své kuchařské dovednosti – pečení se nepočítá.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Jak vybrat dioptrické čočky na eyerim: Které jsou pro vás ty nej?

U nás můžete počítat se stejnou certifikovanou kvalitou dioptrií, jakou naleznete v kamenných optikách. Tak proč se cena čoček tak liší?

eyerim radí: Jak zlepšit svůj zrak

Máte pocit, že je váš zrak horší a horší, jak roky plynou? Proto přicházíme s několika radami, jak můžete svému zraku pomoci vy sami a jak o své oči řádně pečovat.

Světový den zraku 2022: Proč a jak správně pečovat o své oči?

Opět se blíží ten den, kdy si celý svět připomene důležitost zdravého zraku. Pojďte ho s námi oslavit!

Máte otázky? Zeptejte se našeho optometristy.