Připravte se na slunečné dny s eyerim Letním průvodcem slunečními brýlemi

Krásné letní dny roku 2022 se blíží a s nimi i čas ukázat svůj nejlepší letní styl. Ať už plánujete výlet autem, míříte do all-inclusive resortu u moře nebo si prostě užíváte ve městě, ukážeme vám, které sluneční brýle nejlépe doplní váš zážitek a styl na dovolené.

Get ready in 48 hours

Sbaleno do 48 hodin

Jste připraveni vyrazit na dovolenou, ale zapomněli jste na sluneční brýle? Neztrácejte čas a vsaďte na jistotu oblíbených bestsellerů! Vše skladem, stačí jen kliknout a užít si léto.

NAKUPUJTE NYNÍ
Get ready in 48 hours
Diopters in summer? No problem!

Dioptrie v létě? Žádný problém!

Už vás nebaví pořád střídat sluneční a dioptrické brýle? Přestaňte s tím a vylepšete své letní zážitky dioptrickými slunečními brýlemi – dokonalým řešením 2v1!

NAKUPUJTE NYNÍ
No more glare thanks to polarization

Už žádné odlesky díky polarizaci

Objevte špičkový komfort vidění v polarizačních brýlích a žijte si vodní sporty a jízdu autem s lepším kontrastem a bez nepříjemných odlesků.

NAKUPUJTE NYNÍ
No more glare thanks to polarization
Sunglasses from 29€

Sluneční brýle od 799 Kč

Hledáte cenově výhodný produkt, ale zároveň chcete držet krok s nejnovějšími trendy? Prohlédněte si naši novou kolekci slunečních brýlí už od 799 Kč.

NAKUPUJTE NYNÍ
Roads await

Vyrazte na cesty

Odlesky? Šero? Přímé světlo? Ve správných brýlích na řízení budou vaše letní výlety bezpečné a příjemné! Kombinace polarizačních a fotochromatických čoček se stane vašim nejlepším pomocníkem za volantem.

NAKUPUJTE NYNÍ
Roads await
100% active summer

100 % aktivní léto

Neomezujte se a užijte si cyklistiku, turistiku, běh, golf nebo jakýkoliv jiný sport s top ultralehkými sportovními slunečními brýlemi. Vylepšit je můžete i řetízky, které se postarají o 100% styl a bezpečnost.

NAKUPUJTE NYNÍ

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Nákup na eyerim.cz
Doprava zdarma
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru