Připravte se na slunečné dny s eyerim Letním průvodcem slunečními brýlemi

Krásné letní dny roku 2022 se blíží a s nimi i čas ukázat svůj nejlepší letní styl. Ať už plánujete výlet autem, míříte do all-inclusive resortu u moře nebo si prostě užíváte ve městě, ukážeme vám, které sluneční brýle nejlépe doplní váš zážitek a styl na dovolené.

Get ready in 48 hours

Sbaleno do 48 hodin

Jste připraveni vyrazit na dovolenou, ale zapomněli jste na sluneční brýle? Neztrácejte čas a vsaďte na jistotu oblíbených bestsellerů! Vše skladem, stačí jen kliknout a užít si léto.

NAKUPUJTE NYNÍ
Get ready in 48 hours
Diopters in summer? No problem!

Dioptrie v létě? Žádný problém!

Už vás nebaví pořád střídat sluneční a dioptrické brýle? Přestaňte s tím a vylepšete své letní zážitky dioptrickými slunečními brýlemi – dokonalým řešením 2v1!

NAKUPUJTE NYNÍ
No more glare thanks to polarization

Už žádné odlesky díky polarizaci

Objevte špičkový komfort vidění v polarizačních brýlích a žijte si vodní sporty a jízdu autem s lepším kontrastem a bez nepříjemných odlesků.

NAKUPUJTE NYNÍ
No more glare thanks to polarization
Sunglasses from 29€

Sluneční brýle od 499 Kč

Hledáte cenově výhodný produkt, ale zároveň chcete držet krok s nejnovějšími trendy? Buďte toto léto nepřehlédnutelní s naší vlastní novou kolekcí OiO by eyerim

NAKUPUJTE NYNÍ
Roads await

Vyrazte na cesty

Odlesky? Šero? Přímé světlo? Ve správných brýlích na řízení budou vaše letní výlety bezpečné a příjemné! Kombinace polarizačních a fotochromatických čoček se stane vašim nejlepším pomocníkem za volantem.

NAKUPUJTE NYNÍ
Roads await
100% active summer

100 % aktivní léto

Neomezujte se a užijte si cyklistiku, turistiku, běh, golf nebo jakýkoliv jiný sport s top ultralehkými sportovními slunečními brýlemi. Vylepšit je můžete i řetízky, které se postarají o 100% styl a bezpečnost.

NAKUPUJTE NYNÍ

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Nákup na eyerim.cz
Doprava zdarma
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru