• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické brýle s clip-on

Najděte svůj ideální kousek a vyzkoušejte dioptrické brýle se slunečním klipem. Jsou nejen stylové, ale zejména praktické. V jednom modelu totiž máte sluneční a dioptrické brýle zároveň. Vybírat můžete z klasických tvarů rámů či z odvážných novinek. V naší nabídce naleznete modely od světoznámých módních designérů a značek. Vyzkoušejte je z pohodlí domova a zjistěte, které vám padnou.

Výběr designérských kousků je vhodný pro všechny typy obličeje. Rovněž si můžete zvolit z různých materiálů rámů, jako jsou například ocelové, plastové či kovové rámy.

Výběr dioptrických brýlí nepodceňujte

Na první pohled se vám může počáteční investice do kvalitního rámu zdát vyšší. Vrátí se vám však časem, a to v podobě dlouhodobého nošení. Rámy z odolných a kvalitních materiálů jen tak lehce nezničíte. Výběr nových dioptrických clip-on brýlí nepodceňujte. Nejprve navštivte svého očního lékaře. Podle jeho předpisu pak vybírejte čočky.

Možná se vám totiž zdá, že koupě předvyrobených brýlí ze supermarketu je výhodná. Často se ovšem stává, že každé oko má jinou velikost dioptrie. Brýle z obchodu mají ale skla čoček stejná. Mohli byste si tak svůj zrak ještě více poškodit.

Chraňte svůj zrak před slunečním zářením

Dioptrické brýle se slunečním klipem jsou velmi praktické. Nemusíte nosit dva typy brýlí, čímž ušetříte nejen místo, ale i na ty druhé nemusíte dávat pozor, abyste je někde neztratili. Navíc je můžete nosit celoročně. Vždy, když zasvítí slunce, nasadíte jednoduše filtr. Sluneční paprsky vás tak již neoslepí a zároveň ochráníte svůj zrak před škodlivým slunečním zářením.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 47
Zobrazování 1 - 47 / 47

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet