• E-shop
  • Info
  • Účet

Dámské dioptrické brýle

Buďte vždy stylová a vyberte si z naší bohaté nabídky dámských dioptrických brýlí. Moderní rámy ve tvaru kočičích očí, oválné, hranaté i populární pilotky sednou na různé typy obličeje. Udělejte ze svých brýlí originální doplněk na každý den.

Jak vybrat dámské dioptrické brýle


Při výběru brýlí zvažte zejména typ obličeje a svůj styl. Chodíte častěji oblečená ve sportovním, nebo je vám bližší elegance? Pokud jste spíše elegantní typ, sáhněte po jemnějších dámských dioptrických brýlích. Pokud vás baví trendy a nebojíte se experimentovat, poohlédněte se po zvířecích vzorech nebo netradičních tvarech.


Jaké brýle potřebujete?


Hlavním předpokladem správného výběru dámských dioptrických brýlí není jen jejich tvar a vzhled, ale také předpis od lékaře. Na základě toho a výše dioptrií si můžete online objednat dioptrické brýle přesně pro vás. Minusové dioptrie přitom mají krátkozrací lidé, kteří nevidí dobře do dálky, a plusové dalekozrací, kteří mají problém například se čtením.


Vždy dbejte na kvalitu brýlí


Levné a již „hotové“ brýle ze stojanů v obchodech a na čerpacích stanicích si raději nekupujte. Je velmi pravděpodobné, že nebudou vyhovovat vašim individuálním potřebám. Pouze lékař může například podrobným vyšetřením zjistit, zda nepotřebujete pro každé oko jiné dioptrie. A tak vám předepíše bifokální nebo multifokální dioptrické brýle.

Z jakých materiálů se rámy vyrábějí?


Stylový vzhled dámských dioptrických brýlí tvoří kromě čoček také jejich rám. Mezi ty nejběžnější patří například plastové, acetátové a kovové či ocelové. Oblíbené jsou však také hliníkové, propionátové nebo titanové, které jsou vhodné pro alergiky.

Vyberte si správný tvar brýlí


Tvar hlavy hraje při výběru dioptrických brýlí, které budou také stylovým doplňkem, velkou roli. Obdélníkové tvary  se hodí například při kulaté tváři. Velikost čoček přizpůsobte i její velikosti, abyste si ji celou nezakryli. Pokud máte tvář ve tvaru „srdce“, nejlépe na vás budou vypadat takzvané cat-eye dámské dioptrické brýle.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 2124 Pro upřesnění požadavků použijte filtr
Zobrazování 1 - 48 / 2124
< 1 3 ... 45

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet