• E-shop
  • Info
  • Účet

Multifokální dioptrické brýle

Ani svět brýlí se inovacím nevyhýbá. V naší nabídce proto naleznete technologicky propracovanější a stále více vyhledávanější multifokální dioptrické brýle, které pokrok vědy spojují s našimi každodenními životy. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jak tento progres vypadá a věřte nám, že neprohloupíte. Množství stylových modelů od světoznámých značek a široká nabídka materiálů a typů rámů zaručí, že na své si přijde opravdu každý. A to bez ohledu na věk, pohlaví či jakékoli další specifické požadavky.

Jak fungují multifokální dioptrické brýle?


V minulosti se svět dioptrických brýlí spojoval spíše s bifokálními či trifokálními čočkami. Současné, technologicky vyvinutější čočky spojují bez viditelných přechodů tři optické zóny. Multifokální dioptrické brýle, nazývané také progresivně, se postarají o bezvadný zrak a kvalitní vidění na blízko, do dálky, ale i do střední vzdálenosti současně. Přechodnou linku, charakteristickou pro bifokální a trifokální skla, proto raději nechte v minulosti a jděte s dobou díky inovativním multifokálním dioptrickým brýlím z naší nabídky.

Výhody multifokálních čoček


Multifokální čočky na vašich dioptrických brýlích zajistí, že bez problémů uvidíte do všech vzdáleností. Můžete tak současně číst knihu, sledovat obrazovku na počítači a pořád mít přitom i přehled o tom, co se děje ve vašem okolí. To vše bez rušivých přechodů, což je nejen pohodlné, ale v konečném důsledku také estetické.

Přidejte si k multifokálním dioptrickým brýlím také ochranu proti modrému světlu a předejděte mnoha zdravotním komplikacím, které se pojí s nadměrným vystavováním se tomuto škodlivému světlu. Vybrat si však můžete i z dalších speciálních možností čoček, díky čemuž se dostanete do vod bezvadného zraku.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 3660 Pro upřesnění požadavků použijte filtr
Zobrazování 1 - 48 / 3660
< 1 3 ... 77

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet