• E-shop
  • Info
  • Účet

Sportovní dioptrické brýle

Vyberte si z naší široké nabídky sportovních dioptrických brýlí a dopřejte si pohodlí i během sportovní aktivity. Naleznete u nás modely od světoznámých sportovních značek Adidas, Nike, Oakley, Polaroid či Under Armour. V nabídce máme brýle pro všechny typy obličeje. Stačí, když si je vyzkoušíte pomocí virtuálního zrcadla a najdete pro vás ty pravé. Sportovní dioptrické brýle díky speciálnímu designu kryjí vaše oči z každé strany.

Investice do kvalitních brýlí se vyplatí


Ještě před koupí brýlí si nechte přeměřit zrak u očního lékaře. Často se stává, že každé oko potřebuje jiné dioptrie. Také můžete trpět jinými očními chorobami, při kterých potřebujete speciálně upravené čočky. Podle jeho předpisu vybírejte čočky a rámy vhodné pro vás. Vyhněte se raději levným dioptrickým brýlím ze supermarketů. Ty mají stejné čočky, což vám může způsobit nejen bolest hlavy, ale i poškodit vidění.

Kvalitní rám je třeba obzvláště při fyzické aktivitě. Často totiž hrozí úraz nebo pád, při kterém se brýle z levného materiálu snadno poškodí. U nás si můžete vybrat z acetátových, kovových, titanových, hliníkových i ocelových či dokonce plastových rámů nejvyšší kvality. Jsou nejen odolné, ale mají také nadčasový design. Budete tak styloví i během sportování.

Jaké čočky u nás najdete?


Na výběr máte ze spousty typů čoček. Kromě klasických čoček si můžete zvolit také ty se speciálním filtrem. Ideální pro sportování jsou dioptrie s antireflexním povlakem. Ty ochrání před odrazem slunečních paprsků například z vodní hladiny či sněhové pokrývky.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazeno: 215
Zobrazeno 1 - 48 / 215
< 1 3 ... 5

Proč eyerim?

Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Rozměry brýlového rámu

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet