• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické brýle | fialové

Rozmanitost barev v každodenních loocích ovládá módu rok od roku a tento trend neobešel ani svět dioptrických brýlí. Fialová se totiž hodí každému, stačí si jen vybrat ten správný odstín přesně pro vás. V naší rozmanité nabídce rozhodně naleznete kousek, který vám sedne. Vyberte si z dámských, pánských či dětských dioptrických brýlí, staňte se nepřehlédnutelnými a dívejte se na svět s dokonale ostrým zrakem.

Zazařte ve fialovém šatu

Fialová barva v sobě ukrývá chlad modré barvy a teplo červené. Představuje jemnost, harmonii a luxus. Podněcuje také kreativitu, proto neváhejte a vyberte si již dnes nové dioptrické brýle s fialovým rámem z naší nabídky. Pusťte se s chutí do všech nových projektů či náročných výzev.

Na výběr máte ze spousty celofialových rámů v různých odstínech, ale pokud toužíte po decentnějším doplňku, zvolte univerzální barvu, na které drobné fialové detaily vyniknou. V minulosti se tato barva také považovala za barvu králů, a tak máte dnes jedinečnou příležitost se cítit královsky i vy.

Rozhodování vám usnadní naše virtuální zrcadlo, díky kterému si svůj vysněný model můžete vyzkoušet z pohodlí domova.
Podle čeho si vybrat dioptrické brýle?
Sice jsou dioptrické brýle ideálním doplňkem pro vyzvednutí osobitého stylu, kromě jejich designu byste se měli zaměřit také na několik dalších parametrů. Rozhodující je především jejich velikost, materiál, ale také typ vašeho obličeje či odstín pleti. Neméně důležitým je také životní styl, kterému je třeba nové dioptrické brýle rovněž přizpůsobit.

Ať hledáte dioptrické brýle pro každodenní nošení nebo pro příležitostné sportovní aktivity, v naší široké nabídce dozajista najdete ideální kousek. Chraňte svůj zrak se speciálními možnostmi úpravy čoček a zazařte při každé příležitosti.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 50
Zobrazování 1 - 48 / 50
< 1

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet