• E-shop
  • Info
  • Účet

Polaroid sluneční brýle

Značka slunečních brýlí Polaroid je průkopníkem výroby polarizačních čoček. Výrobce slunečních brýlí Polaroid má již od objevu polarizačních čoček za cíl udržet vysokou kvalitu. Vyberte si ze spousty stylových polarizačních brýlí, které jsou za skvělou cenu.

Kvalitní brýle ověřené časem


Sluneční brýle Polaroid nejsou jen stylovým, ale také funkčním doplňkem s praktickým využitím. Začátek cesty k úspěchu brýlí Polaroid ve světě odstartoval vznik společnosti Polaroid Corporation ve Spojených státech. Vznikají první základy pro všechny dnešní polarizační brýle a čočky. Jejich kvalitou a vlastnostmi se nechala přesvědčit také americká armáda. Ta je začala dodávat svým letcům a tankistům už za druhé světové války. V roce 1950 vznikla první televizní reklama, která si získala další příznivce mezi řidiči. Později začalo několik spoluprací a nová technologie výroby. Postupně se tak dostaly do celého světa.

Poznejte výjimečné vlastnosti Polaroid


Sluneční brýle Polaroid jsou i přes své jedinečné vlastnosti a bohatou historii stále cenově dostupné. Polarizační čočky si společnost vyrábí vlastní registrovanou metodou Thermofusion™ Technology. Firma stojí za kvalitou svých slunečních brýlí a neustále pracuje na jejich dalším vývoji.

Vyberte si z více tvarů, materiálů a barev rámu. K dispozici jsou například i různé barvy čoček. Sáhněte po ověřených pilotkách nebo brýlích vhodných právě pro vás a váš tvar hlavy. Chraňte svůj zrak před silnými paprsky letního slunce.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazeno: 487
Udržitelné
Udržitelné
Zobrazeno 1 - 48 / 487
< 1 3 ... 11
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Rozměry brýlového rámu
Vybrat
Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru