• E-shop
  • Info
  • Účet

Sluneční brýle persol

Sluneční brýle Persol jsou zárukou kvality. Vyberte si z naší široké nabídky této italské značky, která je na trhu již přes 100 let. Kromě stylového designu také chrání váš zrak před škodlivým UV zářením. Značka je totiž držitelem několika patentů, díky nimž poskytují brýle dokonalou ochranu a čisté vidění.

Jak vznikl první model?

Celý příběh značky Persol se začal odehrávat v roce 1917 v Turíně. Rodinnou optiku, ve které pracoval Guiseppe Ratti, často navštěvovali piloti. Ti si mu stěžovali na ostré slunce, které je trápilo během létání. Italský optik se proto rozhodl, že začne experimentovat s kouřovými čočkami, které by snížily účinky oslepujícího slunce. A tak vznikly brýle s názvem „The Protector“.

Krátce na to je pojmenoval Persol, což v italštině znamená slunce (per il sole). První model měl kulaté kouřové čočky s pryžovými okraji. Neměly klasický rám, ale elastický pásek. Díky kvalitě, pohodlnému nošení a funkčnosti si je zakrátko oblíbili nejen letečtí piloti, ale také závodní esa.

Proč byste si měli koupit Persol brýle?

Pokud hledáte kvalitní sluneční brýle, Persol je pro vás správná volba. Kromě kvalitního řemeslného zpracování na nich oceníte také dlouhou životnost. Značka se totiž neřídí módními výstřelky, ale upřednostňuje nadčasovou eleganci. Pokud si vyberete některý z jejich modelů, bude součástí vašeho stylu dlouhá léta.

V naší nabídce naleznete pánské i dámské modely různých tvarů. Vyzkoušejte si je pohodlně přes webkameru a zjistěte, který tvar vám nejlépe sedí. Vybrat si můžete také z kovových, plastových, ale i titanových rámů.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 39 Pro upřesnění požadavků použijte filtr
Zobrazování 1 - 39 / 39

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet