• E-shop
  • Info
  • Účet

Stylovky bez dioptrií

Brýle už dávno neslouží jen jako pomůcka ke korekci zraku. Postupem času se staly módním doplňkem, po kterém sahají i lidé, kteří dioptrické brýle nepotřebují. Imageovky zvýrazní váš osobitý styl a doplní každý zvolený outfit. Nedioptrické brýle naleznete v naší nabídce v těch nejrůznějších provedeních, materiálech či tvarech, proto neváhejte a dopřejte si kousek blízký přesně vašemu jedinečnému vkusu.

Při výběru image se zaměřte na váš typ obličeje


Pokud jste se rozhodli pro koupi imageových brýlí bez dioptrií, byla by škoda vybrat si model, který ne zcela zapasuje k typu vašeho obličeje. Lidé s hranatým obličejem by proto měli sáhnout po brýlích s oválným či kulatým tvarem, ideálně lemované méně výrazným úzkým rámem. Kulatý typ obličeje naopak vyžaduje obdélníkový typ rámu brýlí, které dokonale zvýrazní vaše oblé linie.

V případě, že máte srdeční obličej, sáhněte po brýlích s minimalistickým rámem nebo rovnou po bezrámových brýlích. Nejjednodušší a nejširší výběr mají lidé s oválnou tváří. Tento typ totiž dovoluje vybrat si téměř z každého druhu brýlí. Pokud patříte mezi ně, buďte odvážní a zkoušejte nové a nové druhy brýlí, než najdete ten, který vás vystihuje úplně nejvíce.

Jakou přidanou hodnotu mohou mít vaše nedioptrické stylovky?


Stylovky bez dioptrií ani zdaleka nemusí představovat jen designový doplněk. Díky speciální ochraně proti modrému světlu z naší nabídky získáte také kvalitní ochranu vašeho zraku při nadměrném vystavování se škodlivému modrému světlu. To na nás číhá z digitálních obrazovek a bez správné ochrany našeho zraku způsobuje namáhané, unavené nebo podrážděné oči. Vyskládejte si ze svých image maximálně funkčního pomocníka.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 3749 Pro upřesnění požadavků použijte filtr
Zobrazování 1 - 48 / 3749
< 1 3 ... 79

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet