• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické brýle| hnědé

Vyberte si z naší široké nabídky hnědých dioptrických brýlí a buďte vždy styloví. Naleznete u nás moderní rámy v různých tvarech, od takzvaných cat-eye, oválných, hranatých až po populární pilotky. Díky speciálnímu magic mirror se navíc nemusíte bát, že vám brýle nesednou.

Jak správně vybrat dioptrické brýle?

Při výběru brýlí vždy zvažte zejména typ obličeje. Ne všechny rámy totiž vyniknou na všech tvarech. U nás naleznete brýle pro všechny druhy tváří – oválné, hranaté, srdeční i kulaté. Berte v úvahu také svůj osobní styl. Pokud patříte k lidem, kteří se nebojí experimentovat, sáhněte po netradičních dioptrických brýlích. Je vám bližší elegance? V naší nabídce naleznete také spoustu jemnějších kousků.

Dalším předpokladem správného výběru dioptrických brýlí je také předpis od lékaře. Nespoléhejte se na ten starý. Zrak a velikost dioptrií se časem mění, proto absolvujte pravidelné preventivní prohlídky a nechávejte si přeměřit zrak alespoň jednou ročně.

Dbejte na kvalitu brýlí

Nebojte se investovat do kvalitních rámů. Přestože se vám mohou na první pohled zdát dražší, díky prvotřídním materiálům vydrží mnohem déle. Nekupujte raději ani levné a předvyrobené brýle v obchodech. Ty mají totiž stejnou velikost dioptrií, což často nemusí vyhovovat vašemu zraku.

V naší nabídce naleznete prvotřídní titanové, ocelové, kovové, acetátové či propionátové rámy. Kromě nich nabízíme také plastové, které jsou vhodné zejména pro ty, kteří jsou alergičtí na kov.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 146
Zobrazování 1 - 48 / 146
< 1 3 4

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet