• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické brýle| modré

Modré dioptrické brýle jsou nejen korekční pomůckou zraku, ale také módním doplňkem. Díky nim oživíte nejeden outfit. Při výběru zvažte kromě dioptrií také velikost a tvar rámu. Myslíme na každý typ obličeje, proto v naší nabídce naleznete modely pro hranaté, srdeční, oválné a kulaté tváře. Také myslete i na materiál rámu. U nás si můžete vybrat z ocelových, titanových, kovových či hliníkových rámů. Pro ty s citlivější pokožkou zase doporučujeme například plastové rámy.

Jak správně vybrat dioptrické brýle?

Dioptrické brýle kupujte vždy jen podle předpisu vašeho očního lékaře. Nedoporučujeme vám je kupovat v běžném obchodě. Často mají oči totiž rozdílné dioptrie. Brýle ze supermarketu či drogerie mají však obě čočky stejné. Kromě toho můžete trpět jinou zrakovou vadou, kvůli které budete potřebovat speciální úpravu čoček.

Vyzkoušejte si je z pohodlí domova přes náš web. Nemusíte se tak bát, že by vám nesedly na váš obličej. Díky němu si jednoduše představíte, jak s nimi budete vypadat. Vyberte si z kvalitních brýlí za příznivé ceny. Kvalitní rámy navíc vydrží déle, proto se vám tato investice časem vrátí.

Jaké úpravy čoček si můžete zvolit?

V naší nabídce naleznete široké možnosti úpravy čoček. Zvolit si můžete ochranu proti modrému světlu, která vás chrání před zářením z obrazovek. Vybrat si můžete také antireflexní a fotochromatické čočky. Jejich velkou výhodou je to, že chrání zrak před škodlivým UV zářením. Antireflexní čočky vás zase chrání před odraženými slunečními paprsky, zlepšují viditelnost a redukují námahu očí.

U nás najdete také klasické jednoohniskové dioptrie, které jsou určeny buď na dálku, nebo na blízko. Také multifokální brýle, které pomáhají vidět několik vzdáleností najednou.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 314 Pro upřesnění požadavků použijte filtr
Zobrazování 1 - 48 / 314
< 1 3 ... 7

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení bez starostí
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet