• E-shop
  • Info
  • Účet

Dioptrické brýle | Černé

Máte rádi eleganci? Černé dioptrické brýle jsou pro vás to pravé. Patří mezi nejoblíbenější barevné variace rámů, a to díky snadné možnosti kombinování s vašimi každodenními outfity. V naší nabídce naleznete kromě různých barev i brýle v zajímavých tvarech. Můžete je tak brát jako plnohodnotný módní doplněk. Rovněž máte na výběr i kousky od světoznámých módních značek či z naší vlastní kolekce.

Investujte do kvality

Kvalitní brýle můžete mít léta. Při výběru myslete tedy na to, že je nosíte každý den. Je totiž důležité, aby vám seděly a nikde vás netlačily. Nekvalitní plast se vám zase může snadno poškrábat či zlomit. V naší nabídce si navíc můžete vybrat ze speciálních povrchových úprav čoček. Například čočky s ochranou proti modrému světlu. Jsme mu totiž často vystaveni a ani si to neuvědomujeme. Nejvíce jej produkují displeje elektronických zařízení, jako jsou mobily, televizory či počítače. Toto světlo narušuje zejména náš spánek.

Kromě filtru však myslete také na správný tvar. Díky našemu virtuálnímu zrcadlu si téměř každý model můžete vyzkoušet z pohodlí domova. Zjistěte typ svého obličeje a vybírejte si z nabídky kvalitních brýlí.

Nezanedbejte výběr čoček

Nesprávné dioptrické čočky vám mohou způsobit značné problémy. Například přivodit bolest hlavy. Je také možné, že pro každé oko potřebujete jinou velikost dioptrie. Proto raději nekupujte „hotové“ brýle ze supermarketů či jiných obchodů, i když je jejich cena lákavá. Vždy si nejprve nechte změřit zrak profesionálem, který přizpůsobí výběr čoček přesně vašim potřebám. Čočky tak vybírejte jen podle jeho předpisu.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 1285
Zobrazování 1 - 48 / 1285
< 1 3 ... 27

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet