• E-shop
  • Info
  • Účet

Tommy hilfiger dioptrické brýle

Dopřejte si stylové dioptrické brýle značky Tommy Hilfiger. V naší nabídce naleznete brýle pro všechny – muže, ženy i děti. Sáhněte po kombinaci kvality a moderního vzhledu. Vyberte si z různých ocelových, plastových nebo kovových rámů. V nabídce máme také hypoalergenní acetátové modely. Brýle z tohoto materiálu jsou extrémně lehké, odolné a vyrábějí se v množství barevných provedení.

Sáhněte po světové designérské značce

Jednu z nejoblíbenějších a předních módních značek založil návrhář Tommy Hilfiger již v roce 1985. Jeho práce mu od té doby přinesla množství ocenění a úspěchů. Dioptrické brýle Tommy Hilfiger jsou symbolem dlouholeté kvality. Jak sám popisuje, jeho tvorbu pohání optimistická vize a oslava individuality. Vyzkoušejte si některý z jeho modelů pohodlně přes webkameru.

Jak si správně vybrat brýle?

Všechny dioptrické brýle v naší nabídce jsou antireflexní a poskytují ochranu proti modrému světlu. To je téměř všude. Nejvíce jej však produkují displeje zařízení, jako jsou mobil a televize, čímž narušují náš spánek.

Kromě filtru proti modrému světlu však při výběru myslete také na správnou velikost. Většina dioptrických brýlí Tommy Hilfiger v naší nabídce je v univerzální velikosti. K dispozici jsou ale také rámy ve velikosti L, M nebo S.

Aby vám dioptrické brýle vždy slušely, zvolte si ve filtru typ svého obličeje. A tedy, jestli má srdeční, oválný, kulatý nebo hranatý tvar. Také před koupí navštivte očního lékaře a vyberte si je podle receptu, který obdržíte. Jinak byste si zrak mohli ještě více zhoršit.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazování: 162
Zobrazování 1 - 48 / 162
< 1 3 4

Proč eyerim?

Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Velikost

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Poštovné zdarma od 1 700,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet