• E-shop
  • Info
  • Účet

The Timeless ray-ban dioptrické brýle

Vyberte si ikonické a zároveň funkční Ray-Ban dioptrické brýle. Zvolte tvar klasických pilotek či odvážné rámy s kočičím tvarem. Kromě toho máme v nabídce také několik rámů, které odrážejí aktuální módní trendy a skvěle vyniknou na různých typech tváří. Vyzkoušejte si je z pohodlí domova pomocí webkamery. Čočky vybírejte jen podle předpisu lékaře. Pořídit si je můžete také s filtrem modrého světla, který chrání vaše oči před škodlivým zářením z obrazovek.

Jak vznikla značka Ray-Ban?

Brýle Ray-Ban byly původně vyrobeny pro americké letce. Měli jim pomoci blokovat silné a nepříjemné sluneční paprsky. Po proslavení modelu „aviator“ (pilotky) americkým pilotem, jehož fotka v brýlích Ray-Ban obletěla svět, se staly součástí popkultury. Nosily je i velké legendy stříbrného plátna.

Během disko éry však zažily úpadek. Na výsluní se opět dostaly až v 80. letech, kdy je ve svých filmech začal nosit Tom Cruise. Populární jsou dodnes, to i díky kvalitním rámům, které jsou vyrobeny ze spolehlivých a odolných materiálů.

Na co si při výběru dioptrických brýlí dejte pozor?

Ještě předtím, než se rozhodnete koupit si dioptrické brýle, navštivte očního lékaře. Podle jeho předpisu si vyberete rámy a čočky vhodné pro vás. Brýle v drogeriích či supermarketech raději nekupujte. Ty jsou vždy se stejnými dioptriemi na obou očích.

Navíc mají jen obyčejné čočky bez speciálních filtrů, které by lépe chránily váš zrak. Pokud si nasadíte brýle s nesprávnými čočkami, můžete si vidění ještě více zhoršit. Sáhněte raději po kvalitnějších rámech a čočkách, které budou nejen funkční, ale skvěle také doplní váš look.

Jaký tvar brýlí hledáte?

Skrýt filtr Zobrazit filtr
Filtr
Seřadit: Podle oblíbených  
Filtrovat podle
Zobrazeno: 7
Vracíme peníze také za čočky!
Při prvním nákupu dioptrických brýlí s eyerim vision čočkami vám při vrácení do 30 dnů vrátíme plnou částku. Přečtěte si více o našich pravidlech pro vrácení zboží.
Zobrazeno 1 - 7 / 7

Proč eyerim?

Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

  • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
  • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Rozměry brýlového rámu

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Sdílet