• E-shop
 • Info
 • Účet

Dolce & Gabbana DG5062 2525

2 689,00 Kč
2 016,75 Kč s kódem LUX25

Dioptrické brýle Dolce & Gabbana DG5062 2525 jsou součástí nejnovější Dolce & Gabbana kolekce... Zobrazit více

Varianty

Černé / Průhledná
2 689,00 Kč

Velikost

L
Velikost L
A = 55 mm, B = 19 mm, C = 145 mm, D = 41 mm
Velikost

Typ tváře

Vhodné pro
Srdcový
Srdcový
Oválný
Oválný
Okrouhlý
Okrouhlý

Dobře vědět
Při výběru skel si je můžete vylepšit i filtrem modrého světla, slunečními či samozabarvovacími (fotochromatickými) čočkami.

Skladem
Vrácení obrouček do 30 dnů
Doručení závisí na výběru čoček
2 689,00 Kč
2 016,75 Kč s kódem LUX25
Vracíme peníze také za čočky!
Při prvním nákupu dioptrických brýlí s eyerim vision čočkami vám při vrácení do 30 dnů vrátíme plnou částku. Přečtěte si více o našich pravidlech pro vrácení zboží.
Doručení závisí na výběru čoček
Chci pouze obroučky
Odesíláme následující pracovní den Odesíláme do 10 pracovních dnů
Dolce & Gabbana

Dolce & Gabbana

Ikonická značka Dolce&Gabbana vznikla v roce 1985, kdy se Domenico Dolce a Stefano Gabbana seznámili v Miláně. Neustále inspirovaní podmanivou Sicílií a její kulturou „pomáhají hvězdám vypadat jako hvězdy“. Jejich modely brýlí Dolce&Gabbana jsou okouzlující, pestrobarevné, sofistikované a luxusní.

Pro koho?

Pro koho?

Dioptrické brýle Dolce & Gabbana DG5062 2525 jsou součástí nejnovější Dolce & Gabbana kolekce navržené pro muže. Tento elegantní celorámový model odráží aktuální trendy v designérské oční optice a jeho Wayfarer rám dělá Dolce & Gabbana DG5062 ideální volbou především pro kulaté, oválné a srdcové tváře.

Materiály

Materiály

Materiál použitý na výrobu tohoto rámu je nylon. Pouze málo materiálů vykazuje vyšší odolnost a životnost jako nylon. Právě proto se používá na výrobu bezpečnostních pásů a padáků.

Poštovné zdarma od 1 700,00 KČ

Poštovné zdarma od 1 700,00 KČ

Zakupte si Dolce & Gabbana DG5062 2525 na eyerim právě teď a budou vám doručeny bezplatně přímo do vašich rukou, v jejich originálním balení.

Čočky

Dioptrické čočky

Při výběru dioptrických brýlí je potřeba zvážit nejen vhodné obruby, ale také správný výběr čoček.
Zjistěte, jaké druhy a technologie čoček u nás najdete a náš kvalifikovaný technik vám je vybrousí přímo v naší vlastní laboratoři.

Všechny naše čočky jsou:

Antireflexní
Antireflexní
S UVA + UBV filtrem
S UVA + UBV filtrem
Odolné proti poškrábání
Odolné proti poškrábání
Odolné vůči nečistotám
Odolné vůči nečistotám
Tvrzené
Tvrzené
Zabarvení a technologie čoček

Zabarvení a technologie čoček

Čiré čočky

Čiré čočky

Kvalitní průhledné čočky vhodné pro každodenní nošení. Vybrat si můžete ze standardní verze v podobě čoček eyerim vision a prémiové verze s názvem Essilor premium.

eyerim vision jsou naše kvalitní, standardizované a cenově dostupné čočky. Počítat můžete s antireflexní vrstvou a tvrzeným povrchem odolným proti poškrábání a nečistotám.

Essilor premium jsou čočky na zakázku, které obsahují povrchovou úpravu Crizal® od optického giganta EssilorLuxottica. Kombinace exkluzivních technologií chrání vaše čočky tak, že jsou vysoce antireflexní, odolné proti poškrábání, vodě a mastnotě. Ať děláte cokoli, vaše čočky vás nikdy nezklamou.

Čočky s modrým filtrem

Čočky s modrým filtrem

Čočky s jemnou měděnou barvou, které blokují potenciálně škodlivé modré světlo ze všech digitálních zařízení. Snižují únavu očí, zarudnutí, bolesti hlavy a problémy se spánkem. Můžete si vybrat ze standardní verze v podobě čoček eyerim vision a prémiové verze s názvem Essilor premium.

eyerim vision jsou naše kvalitní, standardizované a cenově dostupné čočky, které minimalizují modrofialové záření z digitálních obrazovek a umělého osvětlení. Poskytují vysoký zrakový komfort a zabraňují zrakové únavě.

Essilor premium jsou čočky na míru, které poskytují až 3x vyšší ochranu a selektivní filtraci UV a modrofialového světla. Eliminují odlesky a díky optimalizované čirosti čoček mají pouze nízký zbytkový odstín.

Dioptrické sluneční čočky

Dioptrické sluneční čočky

Praktický pomocník pro všechny, kteří potřebují sluneční i dioptrické brýle zároveň. Při výběru dioptrických brýlí si navíc můžete vybrat ze tří vylepšení - klasické sluneční brýle, polarizační skla nebo zrcadlová skla a získat tak nejen stylové, ale hlavně funkční Na výběr máte vždy standardní verzi v podobě čoček eyerim vision a prémiovou verzi s názvem Essilor premium.

eyerim vision jsou naše vysoce kvalitní, standardizované a cenově dostupné čočky pro každého, kdo potřebuje sluneční i dioptrické brýle zároveň. Vyberte si z dostupných povrchových úprav a barev a pořiďte si nejen stylové, ale hlavně funkční brýle.

Essilor premium jsou čočky vyrobené na zakázku, které poskytnou vašemu zraku to nejlepší řešení pod sluncem. Prémiová povrchová úprava od optického giganta EssilorLuxottica přesahuje ochranu proti oslnění a UV záření a umožňuje vám vidět s větší hloubkou a lepším rozlišením barev. Tyto nejmodernější dioptrické brýle byly vyvinuty tak, aby vyhovovaly vašemu individuálnímu předpisu a poskytovaly vám perfektní vidění i za těch nejjasnějších světelných podmínek.

Samozabarvovací (fotochromatické) čočky

Samozabarvovací (fotochromatické) čočky

Tyto speciálně upravené čočky na přímém slunci ztmavnou a vytvoří tak praktické sluneční brýle. V interiéru naopak zůstávají téměř zcela průhledné. Chrání nejen před UV zářením, ale i proti modrému světlu z digitálních zařízení. Můžete si vybrat ze standardní verze v podobě čoček eyerim vision a prémiové verze s názvem Essilor premium.

eyerim vision jsou naše vysoce kvalitní, standardizované a cenově dostupné čočky, které jsou vhodné pro každodenní a celodenní nošení. Jejich přizpůsobení a změna intenzity světla je rychlá a v interiéru nemají téměř žádné zabarvení. Navíc poskytují ochranu proti UV a modrému světlu.

Essilor premium jsou čočky na zakázku od EssilorLuxottica s inteligentní povrchovou úpravou Transitions Xtractive ® . Jsou to zatím nejtmavší fotochromatické čočky vhodné pro nošení ve velmi intenzivním světle a horku venku, uvnitř i za volantem. Přechody mezi zbarvením a zesvětlením čočky jsou u této technologie nejrychlejší. V interiéru mají jemnou barvu a poskytují nejvyšší ochranu proti UV a modrému světlu.

Tloušťka čoček

Tloušťka čoček

Standardní čočky

Standardní čočky

Odolné antireflexní čočky, jejichž index lomu je 1,5 a doporučená maximální velikost dioptrií je +/- 2,00.

Tenší (odlehčené) čočky

Tenší (odlehčené) čočky

Oproti standardním čočkám jsou tenčí a lehčí o 25 %. Jsou 7x odolnější proti poškrábání, jejich index lomu je 1,60 a doporučená maximální velikost dioptrií je +/- 4,25.

Extra odlehčené čočky

Extra odlehčené čočky

Oproti standardním čočkám jsou tenčí a lehčí až o 40 %. Jejich index lomu je 1,67 a doporučená maximální velikost dioptrií je +6,00 / -10,00.

Detaily

Model
DG5062 2525
Sku
GDOL-G029676-M128558
Barva rámu
Černé
Barva čočky
Průhledná
Tvar rámu
Squared
Typ rámu
Celorámový
Polarizační
Ne
Pohlaví
Muži
Barva rámu (údaj výrobce)
Matte Black
Barva čočky (údaj výrobce)
Crystal
Materiál (údaj výrobce)
Nylon
Materiál rámu
Nylonové

Recenze

Zatím žádné recenze - vyzkoušejte produkt a podělte se o své zkušenosti.

Proč eyerim?

Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Najděte svou velikost

TIP #1: Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

 • Podívejte se na vnitřní stranu vašich aktuálních brýlí. Obvykle zde naleznete sérii číslic, které vyjadřují velikost rámu a vypadají přibližně takto: 52 [] 22 145
 • Informace o velikosti rámu nejčastěji naleznete na vnitřní straně bočnice nebo nosníku
Zkontrolujte velikost vašich aktuálních brýlí

TIP #2: Použijte platební kartu

S
M
L
KARTA PŘESAHUJE VÝRAZNĚ ZA KONEC VAŠEHO OKA
KARTA LÍCUJE S KONCEM VAŠEHO OKA
KARTA NEDOSAHUJE PO KONEC OKA

Rozměry brýlového rámu

Rozměry brýlového rámu
Průvodce typy obličeje

Jaký máte typ obličeje?

Dobře vědět
Pokud si budete myslet, že máte typ obličeje podobný kterémukoli z vypsaných a souhlasí alespoň 2 hlavní charakteristiky, našli jste shodu!

Hranatý

Hranatý

 • Hranatá čelist
 • Obličej minimálně zaoblený
 • Čelo, lícní kosti a čelist téměř stejně široké
 • Obličej stejně dlouhý jako široký
Srdcový

Srdcový

 • Špička rostoucích vlasů ve středu čela
 • Špičatější brada
 • Nejširší jsou čelo a lícní kosti
 • Úzká čelist
Kulatý

Kulatý

 • Obličej stejně dlouhý jako široký
 • Čelist nemá žádné výrazné prvky, je velmi zaoblená
 • Lícní kosti jsou na tváři nejširší
Oválný

Oválný

 • Obličej je spíše delší než širší
 • Lícní kosti jsou nejvýraznější
 • Čelo a čelist jsou zaokrouhleny
 • Žádné ostré/výrazné rysy

Získejte uvítací slevu

Nenechte si ujít skvělé nabídky nebo novinky a přihlaste se k odběru newsletteru eyerim!

Vybrat
Vybrat
Nákup na eyerim.cz
Doprava zdarma od 0,00 Kč
Dobírka
Vrácení do 30 dnů
Autorizovaný prodejce
Vyzkoušet přes kameru
Přečtěte si více …
Sdílet